UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@hgt567 - I nie ma tu znaczenia zasłanianie się brakiem pieniędzy. Można zrobić płatne parkowanie w mieście za 20zł za godzinę, wówczas miasto będzie mieć na komunikację miejską, nie będzie korków bo wszyscy będą zmuszeni do korzystania wyłącznie z komunikacji miejskiej. Będzie wtedy nawet dochodowa, bo dochody z biletów mocno wzrosną.