Wybrany wątek opinii
Elblążanie mogą czuć się oszukani. Obiecywano jakies konsultacje i przywrocenie komunikacji miejskiej do normalnych standardow. Niestety konsultacje sie odbyly i dalej nic nie działa. Ale nie ma sie czemu dziwic bo naprawe komunikacji miejskiej obiecalo PO, konsultacje przeprowadzilo PO no i mamy to co mamy. Czyli nie zrobili kompletnie nic. Na oslode POdwyzki cen biletow, POdwyzki cen platnego parkowania. Kolejne oszustwo towarzyszy z PO.
Do moderacji
Odpowiedz
21
7
@Nigdy wiecej PO,PSL,Lewica - Czyli nigdy więcej PiS bo to partia która połączyła wszystkie złe cechy tych które wymieniłeś w podpisie.
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
@Nigdy wiecej PO,PSL,Lewica - Tobie też obiecano konsultacje z medykiem ale chyba nie warto
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@Nigdy wiecej PO,PSL,Lewica - te konsultacje to od lipca trwają a już połowa marca. Ile można konsultować
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Dokładnie oni nic nie robią. Jakieś konsultacje od roku robią dla picu. Nic z tego nie wynika. Nie ma co czekać lepiej przeprowadzić referendum i odwołać nieudolne władze miejskie.
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
@Kuglarze z PO - Odwołać to najlepiej Jarka. Powinien już mieć zakaz uprawiania polityki. Normalny facet w tym wieku bawi wnuki. Cholera zagalopowałem się w tym wypadku. Bo jak by wnuczek nie daj boże poprosił poczytaj mi dziadku bajkę o dwóch takich co ukradli księżyc, to dziadek na wstępie by musiał erratę zrobić. Od księżyca się zaczęło, później miliardy jego polityczne dzieci zaczęły grabić. Nie było księżyca, było ciemno, więc szło jak po maśle, a raczej jak po wazelinie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Rozumiem, ze PiS już by tę kasę na komunikację miejską, podzielił miedzy swoich, a nie konsultował z mieszkańcami, które rozwiązanie jest najkorzystniejsze dla Elblążan.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@Nigdy wiecej PO,PSL,Lewica - Jak to jest z wami pisuarami. Osiem lat niszczyliście wszystko czego się dotkneliście. Doiliscie ojczyznę dojną. Masa z was mam nadzieję będzie siedzieć, lecz dzisiaj sami eksperci. WSTYD!!!
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
Oj tam zaraz siedzieć, zrobi się przesłuchanie, takie ciut dłužsze, .. bez wody do picia, I sam wtedy dobrowolnie- zrezygnujesz z życia.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@Maniek69 - Maniuś co Ty z tym księżycem, lepiej pomyśl co jest z kotem... nikt nie ukradł nam księżyca, wszystko Wam opowiem potem, tylko dajcie coś do picia strasznie suszy po sobocie, też słyszłem o tym kocie, ktoś odwrócił go ogonem, w sejmie teraz burdel taki, każdy śpiewa innym tonem, a najładniej Patryk Jaki. Już nabrzmiały wszystkie sprawy te z Turowem no I z prądem, spore teraz sypną kary, coś nie halo będzie z rządem, ważne żeby kot miał miskę no I puenta jest też taka, gdy inflacja zrobi czystkę, weź pod pachę więc futrzaka, by nie latał wciąż po sejmie on ogonem swoim zdejmie całą bidę może skrócić, tylko trzeba go... odwrócić!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
1