A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@BEZ ŚCIEM proszę - Kierunek polityki socjalnej jest u nas dobry, tyle, że diabeł tkwi w szczegółach. Faktycznie, Ci najlepiej zarabiający nie powinni pobierać 500+, tak jak najwyżej uposażeni emeryci 13tek i 14tek. Pomagać potrzebującym, a nie nakręcać inflację dając jak popadnie.
Brawo więcej sklepów Armaniego, Gucciego bo w naszym mieście to człowiek nawet nie ma na co zarobionych pieniążków wydawać sama tandeta.
Jest mnostwo zawodow w budzetowce ktore generuja tylko koszta i maja bardzo duze emerytury a nepotyzm zwlaszcza w elblagu jest na porzadku dziennym to czemu ja mam dokladac sie na wasze leworekie dzieci i ich utrzymanie? Po co mi czterdziestu wiceprezydentow na kazdym kroku namnozonych stanowisk pracy obsadzanych z nadania albo przez pseudokonkursy stanowisk. Wasze 13 14 i premie na swieta dodatki na dojazdy do pracy mieszkania i premie ktore sami sobie rozdajecie fuchy lapowki ustawiane przetargi i pseudoinspektorzy. A do tego absolutne minimum robione w miescie na odpierdziel. No i cyrk z Covidem. Taaa 500+ a kto sobie zrobil 60 procent podwyzki wynagrodzenia. I jakos zagrala lewica z prawica hahahhahahha. O tonsie nie spierali.
tam będzie pewno kolejne pepco, kik i rossmann - nie spodziewaj się wielkich nowych marek a poza tym w tym "nieużytku" kiedyś pracowali ludzie ale niestety jak coś nie przynosi mega zysków jest w tym mieście zamykane
wow to ile tych dzieci masz...
a kto zarobi na Ciebie :)? pomyślała osoba
Dzieci są po to, by tacy jak Ty mogli, ży
Serio??
@nieelblążanin______ - Gdybyś pogadał z kimś, kto wychowywał dzieci zaraz po wojnie w czasach stalinowskich, zapewniam Cie ze znalazlbyś kogos bez trudu, kto jak kalka napisaby toczka w toczke to co ty teraz. Tez wychowal dzieci na ludzi, tez by chwalil, a bieda i represje wtedy byla duzo wieksze. Morał z tego taki, ze kazde pokolenie ma swoj czas. Tyle w temacie i nikt mnie nie przekona, ze jest inaczej.
Posiadanie, utrzymanie i wychowanie dzieci to wyłącznie odpowiedzialność rodziców. Urodzenie dziecka to nie zabawa, przestańcie być na garnuszku Państwa. Rodzicom i dziadkom obecnych rodziców nikt za darmo nic nie dał. Każda złotówka musiała być ciężko zarobiona. Pozdrawiam wszystkich 60-70 plus.