Wybrany wątek opinii
Kto w tych sklepach będzie kupował i za co?
Do moderacji
Odpowiedz
47
27
@Adam J. - niepracujące matki z czwórką dzieci za nasze pieniądze będą robić zakupy, to 500+, tam 300+, i dopłata do energii, czynszu, węgla, a za chwilę jeszcze do tipsów będą dopłać byle dalej nie pracowała ale głosowała za Pis
Do moderacji
Odpowiedz
95
36
@ell444 - Kto Ci broni mieć dzieci, miej je i zobaczysz czy 500 zł to jest kwota która wystarczy na wydatki zwiazane z dzieckiem.
Do moderacji
Odpowiedz
47
55
@ell444 - Noo to nsie uzbiera na 6 osob 3000,zl. Zyc nie umierac. Nie wiem po co. to piszesz. Acha no tak wyboey ida juz placa za aktywnosc. Jak byc nie zauwazyl to jestesmy krytykowani za to ze te socjalne programy sa za niskie jak na europejskie standardy. I slusznie. Byle jakie mieszkanie wynajem to 2k a ty olaczesz o 500 zl na dziecko. Przeciez to sa wieksze zakupy. Co za hipokryzja.
Do moderacji
Odpowiedz
14
35
Są osoby, które nie mogą mieć dzieci. Dlaczego więc, mają dokładać się do wychowania Twoich?
Do moderacji
Odpowiedz
58
23
Dlatego że te dzieci będą pracować na Twoją emeryturę.
Do moderacji
Odpowiedz
36
41
mozna adoptowac
Do moderacji
Odpowiedz
7
10
@Momonga - A jaka to hipokryzja? Masz dzieci to zarabiaj na nie. Nie chce się pracować, nie produkuj przyszłych nierobów. Nieroby mają niekiedy lepiej niż ludzie po wielu latach pracy na emeryturach czy rentach.
Do moderacji
Odpowiedz
39
10
@ell444 - Dokladnie za co bedzikesz zyl na emeryturze?Zus nie placi ci twoich pieniedzy, bo twoje pieniadze ze skaldek wlasnie dostaje jeden czy drugi emetyt. Pomusl i szanuj matke i dzieci, to one beda pracowac na twoja emeryture,
Do moderacji
Odpowiedz
13
16
Na moją emeryturę będą pracowały moje dzieci, które wychowałem i utrzymałem sam, a wiele dzieci z programu +500 zasili kolejki po zasiłki.
Do moderacji
Odpowiedz
27
7
@Realista1 - Emeryci otrzymują swoje pieniądze, na ogół ciężko wypracowane. Ktoś nawciskał ci do główki ciemnot i tak paplesz. Niech zatem matki szanują się same i utrzymują swoje dzieci samodzielnie w swojej rodzinie.
Do moderacji
Odpowiedz
19
6
A twoje dzieci beda mialy dzieci i one nie beda brac 500plus, oddasz te pienisdze bo smierdza?
Do moderacji
Odpowiedz
5
10
@ell444 - To chyba logiczne, że matka 4 dzieci nie pójdzie do roboty bo z 500 plusów i zasiłków rodzinnych na dzieci ma już najniższą krajową.
Do moderacji
Odpowiedz
13
1
Niektórzy nie chorują i np. dlaczego mają dopłacać do twojego leczenia jak ty zachorujesz. Niektórzy nie mają aut, czemu mają płacić za budowę miejsc parkingowych.... Takiengłupie gadanie
Do moderacji
Odpowiedz
16
4
@Realista1 - Pani/e Realista zapomnij a jakiejkolwiek emeryturce. W przyszłości "piniędzy nie ma i nie będzie". Ci którzy obecnie mają TO szczęście i dostają chlebowe będą dostawać ale w niedługim czasie na przyszłych kasy zabraknie. Zatem będziemy "rabotać" do usr. śmierci. ZATEM NIE WCISKAJ NAM KITÓW...
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
@ell444 - Spokojnie, te dzieci na bank mają ojców, pracujących i płacących na ich utrzymanie. Partenogeneza tylko w "Seksmisji" póki co :)
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
@Realista1 - Tak, będą pracować na emeryturę, ale Anglika, Niemca albo Holendra.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Adam J. - ludzie za pieniądze
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Jest mnostwo zawodow w budzetowce ktore generuja tylko koszta i maja bardzo duze emerytury a nepotyzm zwlaszcza w elblagu jest na porzadku dziennym to czemu ja mam dokladac sie na wasze leworekie dzieci i ich utrzymanie? Po co mi czterdziestu wiceprezydentow na kazdym kroku namnozonych stanowisk pracy obsadzanych z nadania albo przez pseudokonkursy stanowisk. Wasze 13 14 i premie na swieta dodatki na dojazdy do pracy mieszkania i premie ktore sami sobie rozdajecie fuchy lapowki ustawiane przetargi i pseudoinspektorzy. A do tego absolutne minimum robione w miescie na odpierdziel. No i cyrk z Covidem. Taaa 500+ a kto sobie zrobil 60 procent podwyzki wynagrodzenia. I jakos zagrala lewica z prawica hahahhahahha. O tonsie nie spierali.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
wow to ile tych dzieci masz...
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
a kto zarobi na Ciebie :)? pomyślała osoba
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Dzieci są po to, by tacy jak Ty mogli, ży
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Serio??
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Posiadanie, utrzymanie i wychowanie dzieci to wyłącznie odpowiedzialność rodziców. Urodzenie dziecka to nie zabawa, przestańcie być na garnuszku Państwa. Rodzicom i dziadkom obecnych rodziców nikt za darmo nic nie dał. Każda złotówka musiała być ciężko zarobiona. Pozdrawiam wszystkich 60-70 plus.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Ogarnij sie juz - To jest święta prawda!!! Można byłoby wymieniać masę rzeczy, które nie mają nic wspólnego z dodatkami na dzieci a za które my, podatnicy płacimy. Chociażby to, że utrzymujemy więzienia, karmimy pedofili i gwałcicieli. I się pytam dlaczego kur.... ????? Co do 500 +, to nie mam nic przeciwko ale żeby te pieniądze rzeczywiście były wydawane na dziecko. A tak niestety w większości przypadkach nie jest. Powinny być jakies kontrolę w przypadku "dysfunkcyjnych" rodzin.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Na samo utrzymanie dziecka oczywiście że wystarczy 500 zł miesięcznie, mam dziecko i jakoś co miesiąc nie muszę mu kupować zabawek ciuchów, a na jedzenie 500 wystarczy. Niektórym się w d.. poprzewracało dnia nie przepracowali a wszystko im się należy!
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Dzieci będą brać przykład z zaradnych rodziców i napewno złotówki nie zarobią na emeryturę za to dymac będą państwo na prawo i lewo
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
To osobniki są zbędne dla przedłużenia gatunku to niech płacą frycowe po prostu.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
te dzieci tak jak ich rodzice będą żyły z zasiłków i zapomóg
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@ell444 - Ale marudy, jak tylko coś ktoś napisze byle co bądź, to natychmiast komentarz tych lewaków z PeŁO ukąśliwy dotyczący pisiorów. Ludzie czy nie widzicie że mamy cały czas ze strony że opozycji lewackie działanie?Oni srają w Polskę jak się tylko da. Lepiej wspierać Putina i dobrych sąsiadów z Niemiec, oj dadzą nam wolność. Powodzenia
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Momonga - A nie lepiej pracować niż okradać uczciwie pracujących
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Bo jesteśmy Polakami i jedną rodziną, nawet jeśli nie mamy dzieci, albo nie możemy ich mieć, to dbamy o Polskie dzieci, bo to nasza przyszłosc. Pomimo ze już wychowałam swoje dzieci, jestem za pomocą dla matek. I ludzi starszych.
Taka jest Polska i taka ma być. wspaniała i dobra.
A my nie szczekaj my, ale pomimo różnic trzymajmy się razem. Tak jak palce jednej ręki.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0