Wybrany wątek opinii

Kto w tych sklepach będzie kupował i za co?
Adam J. (2022.06.13)
@Adam J. - niepracujące matki z czwórką dzieci za nasze pieniądze będą robić zakupy, to 500+, tam 300+, i dopłata do energii, czynszu, węgla, a za chwilę jeszcze do tipsów będą dopłać byle dalej nie pracowała ale głosowała za Pis
ell444 (2022.06.13)
@ell444 - Kto Ci broni mieć dzieci, miej je i zobaczysz czy 500 zł to jest kwota która wystarczy na wydatki zwiazane z dzieckiem.
(2022.06.13)
@ell444 - Noo to nsie uzbiera na 6 osob 3000,zl. Zyc nie umierac. Nie wiem po co. to piszesz. Acha no tak wyboey ida juz placa za aktywnosc. Jak byc nie zauwazyl to jestesmy krytykowani za to ze te socjalne programy sa za niskie jak na europejskie standardy. I slusznie. Byle jakie mieszkanie wynajem to 2k a ty olaczesz o 500 zl na dziecko. Przeciez to sa wieksze zakupy. Co za hipokryzja.
Momonga (2022.06.13)
Są osoby, które nie mogą mieć dzieci. Dlaczego więc, mają dokładać się do wychowania Twoich?
(2022.06.13)
Dlatego że te dzieci będą pracować na Twoją emeryturę.
(2022.06.13)
mozna adoptowac
(2022.06.13)
@Momonga - A jaka to hipokryzja? Masz dzieci to zarabiaj na nie. Nie chce się pracować, nie produkuj przyszłych nierobów. Nieroby mają niekiedy lepiej niż ludzie po wielu latach pracy na emeryturach czy rentach.
(2022.06.13)
@ell444 - Dokladnie za co bedzikesz zyl na emeryturze?Zus nie placi ci twoich pieniedzy, bo twoje pieniadze ze skaldek wlasnie dostaje jeden czy drugi emetyt. Pomusl i szanuj matke i dzieci, to one beda pracowac na twoja emeryture,
Realista1 (2022.06.13)
Na moją emeryturę będą pracowały moje dzieci, które wychowałem i utrzymałem sam, a wiele dzieci z programu +500 zasili kolejki po zasiłki.
(2022.06.13)
@Realista1 - Emeryci otrzymują swoje pieniądze, na ogół ciężko wypracowane. Ktoś nawciskał ci do główki ciemnot i tak paplesz. Niech zatem matki szanują się same i utrzymują swoje dzieci samodzielnie w swojej rodzinie.
(2022.06.13)
A twoje dzieci beda mialy dzieci i one nie beda brac 500plus, oddasz te pienisdze bo smierdza?
(2022.06.13)
@ell444 - To chyba logiczne, że matka 4 dzieci nie pójdzie do roboty bo z 500 plusów i zasiłków rodzinnych na dzieci ma już najniższą krajową.
(2022.06.13)
Niektórzy nie chorują i np. dlaczego mają dopłacać do twojego leczenia jak ty zachorujesz. Niektórzy nie mają aut, czemu mają płacić za budowę miejsc parkingowych.... Takiengłupie gadanie
Ogarnij sie juz (2022.06.13)
@Realista1 - Pani/e Realista zapomnij a jakiejkolwiek emeryturce. W przyszłości "piniędzy nie ma i nie będzie". Ci którzy obecnie mają TO szczęście i dostają chlebowe będą dostawać ale w niedługim czasie na przyszłych kasy zabraknie. Zatem będziemy "rabotać" do usr. śmierci. ZATEM NIE WCISKAJ NAM KITÓW...
Bizda (2022.06.13)
@ell444 - Spokojnie, te dzieci na bank mają ojców, pracujących i płacących na ich utrzymanie. Partenogeneza tylko w "Seksmisji" póki co :)
AśkaD. (2022.06.13)
@Realista1 - Tak, będą pracować na emeryturę, ale Anglika, Niemca albo Holendra.
(2022.06.13)
@Adam J. - ludzie za pieniądze
emek (2022.06.13)
Jest mnostwo zawodow w budzetowce ktore generuja tylko koszta i maja bardzo duze emerytury a nepotyzm zwlaszcza w elblagu jest na porzadku dziennym to czemu ja mam dokladac sie na wasze leworekie dzieci i ich utrzymanie? Po co mi czterdziestu wiceprezydentow na kazdym kroku namnozonych stanowisk pracy obsadzanych z nadania albo przez pseudokonkursy stanowisk. Wasze 13 14 i premie na swieta dodatki na dojazdy do pracy mieszkania i premie ktore sami sobie rozdajecie fuchy lapowki ustawiane przetargi i pseudoinspektorzy. A do tego absolutne minimum robione w miescie na odpierdziel. No i cyrk z Covidem. Taaa 500+ a kto sobie zrobil 60 procent podwyzki wynagrodzenia. I jakos zagrala lewica z prawica hahahhahahha. O tonsie nie spierali.
Kokos (2022.06.13)
wow to ile tych dzieci masz...
(2022.06.13)
a kto zarobi na Ciebie :)? pomyślała osoba
(2022.06.13)
Dzieci są po to, by tacy jak Ty mogli, ży
Rola.. (2022.06.13)
Serio??
(2022.06.13)
Posiadanie, utrzymanie i wychowanie dzieci to wyłącznie odpowiedzialność rodziców. Urodzenie dziecka to nie zabawa, przestańcie być na garnuszku Państwa. Rodzicom i dziadkom obecnych rodziców nikt za darmo nic nie dał. Każda złotówka musiała być ciężko zarobiona. Pozdrawiam wszystkich 60-70 plus.
Teresa rak2 (2022.06.13)
@Ogarnij sie juz - To jest święta prawda!!! Można byłoby wymieniać masę rzeczy, które nie mają nic wspólnego z dodatkami na dzieci a za które my, podatnicy płacimy. Chociażby to, że utrzymujemy więzienia, karmimy pedofili i gwałcicieli. I się pytam dlaczego kur.... ????? Co do 500 +, to nie mam nic przeciwko ale żeby te pieniądze rzeczywiście były wydawane na dziecko. A tak niestety w większości przypadkach nie jest. Powinny być jakies kontrolę w przypadku "dysfunkcyjnych" rodzin.
NieMamDzieci (2022.06.13)
Na samo utrzymanie dziecka oczywiście że wystarczy 500 zł miesięcznie, mam dziecko i jakoś co miesiąc nie muszę mu kupować zabawek ciuchów, a na jedzenie 500 wystarczy. Niektórym się w d.. poprzewracało dnia nie przepracowali a wszystko im się należy!
Ert (2022.06.13)
Dzieci będą brać przykład z zaradnych rodziców i napewno złotówki nie zarobią na emeryturę za to dymac będą państwo na prawo i lewo
Ert (2022.06.13)
To osobniki są zbędne dla przedłużenia gatunku to niech płacą frycowe po prostu.
Rr (2022.06.13)
te dzieci tak jak ich rodzice będą żyły z zasiłków i zapomóg
(2022.06.13)
@ell444 - Ale marudy, jak tylko coś ktoś napisze byle co bądź, to natychmiast komentarz tych lewaków z PeŁO ukąśliwy dotyczący pisiorów. Ludzie czy nie widzicie że mamy cały czas ze strony że opozycji lewackie działanie?Oni srają w Polskę jak się tylko da. Lepiej wspierać Putina i dobrych sąsiadów z Niemiec, oj dadzą nam wolność. Powodzenia
(2022.06.13)
@Momonga - A nie lepiej pracować niż okradać uczciwie pracujących
(2022.06.16)
Bo jesteśmy Polakami i jedną rodziną, nawet jeśli nie mamy dzieci, albo nie możemy ich mieć, to dbamy o Polskie dzieci, bo to nasza przyszłosc. Pomimo ze już wychowałam swoje dzieci, jestem za pomocą dla matek. I ludzi starszych. Taka jest Polska i taka ma być. wspaniała i dobra. A my nie szczekaj my, ale pomimo różnic trzymajmy się razem. Tak jak palce jednej ręki.
Terra (2023.02.20)
Powrót do komentarzy