UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@nieelblążanin______ - Gdybyś pogadał z kimś, kto wychowywał dzieci zaraz po wojnie w czasach stalinowskich, zapewniam Cie ze znalazlbyś kogos bez trudu, kto jak kalka napisaby toczka w toczke to co ty teraz. Tez wychowal dzieci na ludzi, tez by chwalil, a bieda i represje wtedy byla duzo wieksze. Morał z tego taki, ze kazde pokolenie ma swoj czas. Tyle w temacie i nikt mnie nie przekona, ze jest inaczej.
Ferdek.Schichau