UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

tam będzie pewno kolejne pepco, kik i rossmann - nie spodziewaj się wielkich nowych marek a poza tym w tym "nieużytku" kiedyś pracowali ludzie ale niestety jak coś nie przynosi mega zysków jest w tym mieście zamykane