Wybrany wątek opinii

I to jest dobra wiadomość.... nieużytki zamienia się w miejsca pracy. Więcej tego typu inwestycji. P. s.nie zapominajcie o nowych, jeszcze nieobecnych Markach w Elblągu! Dość już mamy mediaexpertow, czy lidlow.
(2022.06.13)
tam będzie pewno kolejne pepco, kik i rossmann - nie spodziewaj się wielkich nowych marek a poza tym w tym "nieużytku" kiedyś pracowali ludzie ale niestety jak coś nie przynosi mega zysków jest w tym mieście zamykane
(2022.06.13)
Powrót do komentarzy