Wybrany wątek opinii

Brawo więcej sklepów Armaniego, Gucciego bo w naszym mieście to człowiek nawet nie ma na co zarobionych pieniążków wydawać sama tandeta.
Hassa. (2022.06.13)
@Hassa. - Zamknij. Gebe tepa dzido armaniego i fucciego to wsadz sobie w durny leb tepa dzido
Hass (2022.06.15)
Powrót do komentarzy