Wybrany wątek opinii
Brawo więcej sklepów Armaniego, Gucciego bo w naszym mieście to człowiek nawet nie ma na co zarobionych pieniążków wydawać sama tandeta.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Hassa. - Zamknij. Gebe tepa dzido armaniego i fucciego to wsadz sobie w durny leb tepa dzido
Do moderacji
Odpowiedz
0
0