67
13.06.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zostawcie krzaki i drzewa w spokoju!
(2022.06.13)

info

3  
  0
A kiedy przeczytamy, że miasto przeznaczyło jakis teren pod nowy teren rekreacyjny / park?
Tajasne (2022.06.13)

info

6  
  1
Nie potrzebuję tego.
(2022.06.13)

info

1  
  1
Zamiast parku handlowego zróbcie po prostu park.
(2022.06.13)

info

4  
  0
@Ogarnij sie juz - To jest święta prawda!!! Można byłoby wymieniać masę rzeczy, które nie mają nic wspólnego z dodatkami na dzieci a za które my, podatnicy płacimy. Chociażby to, że utrzymujemy więzienia, karmimy pedofili i gwałcicieli. I się pytam dlaczego kur.... ????? Co do 500 +, to nie mam nic przeciwko ale żeby te pieniądze rzeczywiście były wydawane na dziecko. A tak niestety w większości przypadkach nie jest. Powinny być jakies kontrolę w przypadku "dysfunkcyjnych" rodzin.
NieMamDzieci (2022.06.13)
Na samo utrzymanie dziecka oczywiście że wystarczy 500 zł miesięcznie, mam dziecko i jakoś co miesiąc nie muszę mu kupować zabawek ciuchów, a na jedzenie 500 wystarczy. Niektórym się w d.. poprzewracało dnia nie przepracowali a wszystko im się należy!
Ert (2022.06.13)
Dzieci będą brać przykład z zaradnych rodziców i napewno złotówki nie zarobią na emeryturę za to dymac będą państwo na prawo i lewo
Ert (2022.06.13)
To osobniki są zbędne dla przedłużenia gatunku to niech płacą frycowe po prostu.
Rr (2022.06.13)
W Galerii Ogrody jest wolny jeden lokal gastronomiczny. Wolał bym, aby CH Ogrody albo władze miasta zrobiły wszystko, aby w tym lokalu powstała Pizza Hut
(2022.06.13)

info

1  
  0
te dzieci tak jak ich rodzice będą żyły z zasiłków i zapomóg
(2022.06.13)