UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Posiadanie, utrzymanie i wychowanie dzieci to wyłącznie odpowiedzialność rodziców. Urodzenie dziecka to nie zabawa, przestańcie być na garnuszku Państwa. Rodzicom i dziadkom obecnych rodziców nikt za darmo nic nie dał. Każda złotówka musiała być ciężko zarobiona. Pozdrawiam wszystkich 60-70 plus.
Teresa rak2