UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest mnostwo zawodow w budzetowce ktore generuja tylko koszta i maja bardzo duze emerytury a nepotyzm zwlaszcza w elblagu jest na porzadku dziennym to czemu ja mam dokladac sie na wasze leworekie dzieci i ich utrzymanie? Po co mi czterdziestu wiceprezydentow na kazdym kroku namnozonych stanowisk pracy obsadzanych z nadania albo przez pseudokonkursy stanowisk. Wasze 13 14 i premie na swieta dodatki na dojazdy do pracy mieszkania i premie ktore sami sobie rozdajecie fuchy lapowki ustawiane przetargi i pseudoinspektorzy. A do tego absolutne minimum robione w miescie na odpierdziel. No i cyrk z Covidem. Taaa 500+ a kto sobie zrobil 60 procent podwyzki wynagrodzenia. I jakos zagrala lewica z prawica hahahhahahha. O tonsie nie spierali.

Kokos

Anuluj