UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@BEZ ŚCIEM proszę - Kierunek polityki socjalnej jest u nas dobry, tyle, że diabeł tkwi w szczegółach. Faktycznie, Ci najlepiej zarabiający nie powinni pobierać 500+, tak jak najwyżej uposażeni emeryci 13tek i 14tek. Pomagać potrzebującym, a nie nakręcać inflację dając jak popadnie.


Anuluj