UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo więcej sklepów Armaniego, Gucciego bo w naszym mieście to człowiek nawet nie ma na co zarobionych pieniążków wydawać sama tandeta.

Hassa.

Anuluj