UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo więcej sklepów Armaniego, Gucciego bo w naszym mieście to człowiek nawet nie ma na co zarobionych pieniążków wydawać sama tandeta.
Hassa.
Brawo więcej sklepów Armaniego, Gucciego bo w naszym mieście to człowiek nawet nie ma na co zarobionych pieniążków wydawać sama tandeta.
Hassa.