67
13.06.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
do wszystkich tych cwaniaków i płaczków o 500+ i inne dodatki żal wam d.. e ściska że wy nie możecie dostać. najczęściej to płaczą ci co nieuczciwie płacą pensję lub ją biorą pod stołem w kopertach i nie płacą ucziwych podatków jek ci co korzystają z 500+. w polsce jakby nie robić to zawsze znajdzie się jakaś maruda której nie pasuje. niemcy zato jak płacą swoje kinder na dzieci to chwalicie i tam je bierzecie ale w polsce to wstyd i hańba bo złodziejom zabrali i na dzieci dają.
(2022.06.13)

info

5  
  9
Co bierzesz? Podziel się albo zostaw namiar na dealera. Dobrze gospodarzy a hahahaha. Widzę tą gospodarkę właśnie na półkach i w moich rachunkach hahahaha
Sterownik (2022.06.13)
Żona i ja wychowaliśmy dwoje dzieci za komuny. Podstawówka, średnia szkoła, studia w W-wie, obydwoje pracowaliśmy i rodzinnego dostawaliśmy po chyba 53 zł na jedno dziecko. I co, ano nic, pracują, dobrze zarabiają i też płacą na wasze 500 plus, które wg mnie jest li tylko kupowaniem głosów tych, którym nie chce się pracować. Moje dzieci i Twoje niczym nie róznia sie od siebie, mają takie same apetyty, uśmiechy, smaki, radości tylko wam rodzicom nie chce sie pracować, Tyle w tym temacie i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej.
nieelblążanin______ (2022.06.13)
@Kondek - Wyprodukuj, NIE SPRZEDAJ i zbankrutuj radośnie !
GłębokaMyśl (2022.06.13)
@Realista1 - Tak, będą pracować na emeryturę, ale Anglika, Niemca albo Holendra.
(2022.06.13)
Opieka socjalna na Zachodzie jest dużo lepsza niż w Polsce. Różnice są widoczne. Przede wszystkim opieką objęte są osoby, których sytuacja materialna jest zła jeśli nie krytyczna. W Polsce dodatki typu 500+ dostaje każdy kto ma dzieci, w tym zarabiający dużo powyżej krajowej średniej menadżerowie, politycy, lekarze, itp. Po drugie, tam opiekę socjalną przy udziale państwa realizują samorządy. W RP możliwości samorządu są z roku na rok ograniczane. Brakuje środków na statutową działalność a władzę nad samorządami gmin coraz bardziej przejmuje państwo. Co przypomina nam czasy komuny.
BEZ ŚCIEM proszę (2022.06.13)
Tak. PIS dobrze gospodarzy że Corinna i Bianka poszła z torbami. Nie wiem czy znajdą się odwaźni by zainwestować tam w handel
(2022.06.13)

info

2  
  4
@Adam J. - ludzie za pieniądze
emek (2022.06.13)
W Elblągu niestety tylko handel.... nisko płatne etaty dla ludzi bez kwalifikacji... czas najwyższy aby władze miasta zaczeły ściągać do miasta inwestorów z innych branż..... NIE TĘDY DROGA !
NIE TĘDY DROGA (2022.06.13)

info

8  
  0
Jeszcze postawcie 25tys. lidli, biedronek, aldich itp. Poj.. już całkiem kogoś w tych inwestycjach. Same sklepy nic więcej. Wykończyć lokalnych przedsiębiorców brawo.
Linka (2022.06.13)

info

5  
  0