UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@BEZ ŚCIEM proszę - Kierunek polityki socjalnej jest u nas dobry, tyle, że diabeł tkwi w szczegółach. Faktycznie, Ci najlepiej zarabiający nie powinni pobierać 500+, tak jak najwyżej uposażeni emeryci 13tek i 14tek. Pomagać potrzebującym, a nie nakręcać inflację dając jak popadnie.