UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tam będzie pewno kolejne pepco, kik i rossmann - nie spodziewaj się wielkich nowych marek a poza tym w tym "nieużytku" kiedyś pracowali ludzie ale niestety jak coś nie przynosi mega zysków jest w tym mieście zamykane