UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Posiadanie, utrzymanie i wychowanie dzieci to wyłącznie odpowiedzialność rodziców. Urodzenie dziecka to nie zabawa, przestańcie być na garnuszku Państwa. Rodzicom i dziadkom obecnych rodziców nikt za darmo nic nie dał. Każda złotówka musiała być ciężko zarobiona. Pozdrawiam wszystkich 60-70 plus.
Teresa rak2