40
24.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Łomatko - To przypomnij sobie ile wilk przetargów robił przez 1,5 roku, tylko że Elblągiem nikt się nie interesował z zewnątrz bo słaba polityka miasta była
SzokZkomentarzy (2022.01.24)
I to jest jedyny sensowny komentarz do artykułu. Dziękuję.
mm263 (2022.01.24)
gdy ruszy nasz Kanał Sueski czyli przekop, na rzeka Fiszewką powstaną terminale kontenerowe większe niż w Hamburgu, Elbląg zacznie się rozwijać na skalę niespotykaną w świecie niczym azjatyckie tygrysy gospodarcze, ludzie będą żyli w niesłychany dostatku, a wszystko to zasługa naszych władz państwowych, ludzi prawych i sprawiedliwych, chodzących do kościoła
Ujnc (2022.01.24)
no tak fajne miejsce ale jest, ,wizytówką, ,, ,zabytkiem, ,i nie można powiedzieć że nikt tam nie zagląda, no ale można powiedzieć że nikt tam nie sprząta od wielu lat. .. .. proponuję zorganizowanie wędrówki z przewodnikiem dla władz miasta po terenach zaniedbanych bo to są chyba tylko osoby które nie chodzą na spacery
(2022.01.24)
Święta racja. Elbląg rozwija się poza swoimi granicami na kierunku wschód-zachod. Wystarczy popatrzeć ile rozmaitych firm ma lokalizację w Gronowie Grn i w Kazimierzowie. A są to firmy obliczone na mieszkańców Elbląga, nie na miejscowych. Nawet elbląskie liceum plastyczne ma siedzibę poza miastem w Gronowie. Kiedyś ktoś postawił na rozwój miasta w kierunku północnym i idzie to bardzo słabo. Mieszkańcy Gronowa Grn oraz Kazimierzowa (przynajmniej tego nr 1)powinni się liczyć, że z biegiem czasu będą mieszkali w granicach miasta Elbląga. Po prostu jest to logiczne.
BEZ ŚCIEM proszę (2022.01.24)
To oznaczaloby koniecznosc placenia wiekszych podatkow, stad GG jest poza granicami miasta i byc moze wlasnie tu jest pies pogrzebany, Firmy powstaja tam gdzie taniej.
Realista1 (2022.01.24)
Ostanio czytalem art. o Polskim Detroit. Art byl dosc tendencyjny z punktu widenia osoby, ktora rzyjechała ze stolicy. Pozniej wszedlem na wikipedie i z punktu widzenia np. oferty handlowej, te miasto bije nas na głowe. Takze polskim Detroit nie jest wcale Włocławek.
(2022.01.24)

info

2  
  0
Kazimierzowo i Gronowo powinny zostać włączone jak najbardziej, tak powiększają się wszystkie miasta, zresztą Elbląg w nie tak dalekiej przeszłości tak samo wchłonął obszary na północny-wschód i jak widać sprzeciw mieszkańców tego nie zatrzymał. Koszalin i Słupsk ostro działają w tym temacie, wcześniej Zielona Góra powiększyła się o aż 20 tys. Ale u nas raczej nie ma co o tym myśleć, w Elblągu nic się nie da.
laskipaa (2022.01.24)

info

1  
  2
W czym dokładniej Włocławek bije Elbląg na głowę? Oba miasta ostro dostały po d. po reformie administracyjnej i chyba w Elblągu wcale nie jest gorzej.
(2022.01.24)

info

0  
  0
Gronowo Górne nie chce być razem z elbląskim dziadostwem, jak przyłączą tą miejscowość do Elbląga to firmy tam działające-zwyczajnie padną.
(2022.01.24)