Wybrany wątek opinii
gdy ruszy nasz Kanał Sueski czyli przekop, na rzeka Fiszewką powstaną terminale kontenerowe większe niż w Hamburgu, Elbląg zacznie się rozwijać na skalę niespotykaną w świecie niczym azjatyckie tygrysy gospodarcze, ludzie będą żyli w niesłychany dostatku, a wszystko to zasługa naszych władz państwowych, ludzi prawych i sprawiedliwych, chodzących do kościoła
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Ujnc - Długo nad tym myślałeś?Nie rób z siebie matoła.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Ujnc - Marna ta prowokacja.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0