Wybrany wątek opinii

gdy ruszy nasz Kanał Sueski czyli przekop, na rzeka Fiszewką powstaną terminale kontenerowe większe niż w Hamburgu, Elbląg zacznie się rozwijać na skalę niespotykaną w świecie niczym azjatyckie tygrysy gospodarcze, ludzie będą żyli w niesłychany dostatku, a wszystko to zasługa naszych władz państwowych, ludzi prawych i sprawiedliwych, chodzących do kościoła
Ujnc (2022.01.24)
@Ujnc - Długo nad tym myślałeś?Nie rób z siebie matoła.
(2022.01.24)
@Ujnc - Marna ta prowokacja.
(2022.01.24)
Powrót do komentarzy