Wybrany wątek opinii
Dziwne czasy, nie pamiętam, żeby jakikolwiek prezydent w takim tempie jak obecny wyprzedawał miasto. Czwarty rozbiór Polski
Do moderacji
Odpowiedz
52
51
@Łomatko - Faktycznie dziwne czasy, lepiej żeby leżało i marniało następnych 50 lat.
Do moderacji
Odpowiedz
67
12
@Łomatko - A co maja zrobić z ta działka geniuszu? Tobie oddać za free? XD
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@Łomatko - To przypomnij sobie ile wilk przetargów robił przez 1,5 roku, tylko że Elblągiem nikt się nie interesował z zewnątrz bo słaba polityka miasta była
Do moderacji
Odpowiedz
3
0