Wybrany wątek opinii

Dziwne czasy, nie pamiętam, żeby jakikolwiek prezydent w takim tempie jak obecny wyprzedawał miasto. Czwarty rozbiór Polski
Łomatko (2022.01.24)
@Łomatko - Faktycznie dziwne czasy, lepiej żeby leżało i marniało następnych 50 lat.
(2022.01.24)
@Łomatko - A co maja zrobić z ta działka geniuszu? Tobie oddać za free? XD
(2022.01.24)
@Łomatko - To przypomnij sobie ile wilk przetargów robił przez 1,5 roku, tylko że Elblągiem nikt się nie interesował z zewnątrz bo słaba polityka miasta była
SzokZkomentarzy (2022.01.24)
Powrót do komentarzy