Wybrany wątek opinii
Nie wiem czy prezydent ma psa, ale jak ma to niech lepiej nie chodzi z nim na spacer "ścieżką"przy Kumieli zwłaszcza na fragmencie między Grunwaldzką a ujściem Kumieli bo szkoda zdrowia, życia zwierzaka, rozbite butelki, syf, pływające szmaty w rzeczce, o zarośniętych chodnikach nie wspomnę wstyd dla każdego a zwłaszcza dla gospodarza
Do moderacji
Odpowiedz
19
1
no tak fajne miejsce ale jest, ,wizytówką, ,, ,zabytkiem, ,i nie można powiedzieć że nikt tam nie zagląda, no ale można powiedzieć że nikt tam nie sprząta od wielu lat. .. .. proponuję zorganizowanie wędrówki z przewodnikiem dla władz miasta po terenach zaniedbanych bo to są chyba tylko osoby które nie chodzą na spacery
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
A kto ten syf robi??? Ludzie. Miej pretensje do okolicznych mieszkańców.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Tam nie powinno się sprzątać, tam mieszkają brudasy, złodzieje i lumpy. Powinno się to odgrodzić wysokim płotem pod napięciem i nie wypuszczać tego syfu do ludzi.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0