UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Łomatko - To przypomnij sobie ile wilk przetargów robił przez 1,5 roku, tylko że Elblągiem nikt się nie interesował z zewnątrz bo słaba polityka miasta była

SzokZkomentarzy

Anuluj