UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Łomatko - To przypomnij sobie ile wilk przetargów robił przez 1,5 roku, tylko że Elblągiem nikt się nie interesował z zewnątrz bo słaba polityka miasta była
SzokZkomentarzy
@Łomatko - To przypomnij sobie ile wilk przetargów robił przez 1,5 roku, tylko że Elblągiem nikt się nie interesował z zewnątrz bo słaba polityka miasta była
SzokZkomentarzy