40
24.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A co robią prezydenci w temacie 5500 m2 działki na Placu Konstytucji, ktorą sprzedano bez żadnego trybu osobie prywatnej wiele lat temu ? Jakie dzialania podejmuje prezydent Nowak, by łąka w środku miasta znalazła swoje właściwe przeznaczenie ?
(2022.01.24)
@Ploterek - dlaczego dopiero teraz to fantastycznie ulokowany kawałek ziemi.
Abnegat (2022.01.24)
Najwyższa pora, by władze Elblaga przystapiły do dzialań zmierzających do powiekszenia granic miasta o Gronowo Górne, Przezmark, Wiktorowo i Kazimierzowo, Stagniewo, Stoboje, Karczowiska Górne. Rangóry Kamienicę Elbląską. Pozwoli to na szybszy rozwoj miasta związany z Przekopem Mierzei.
(2022.01.24)
@Ploterek - W takim razie miasto powinno mieć tylko UM i parking przednim bo tylko z tego korzysta. Po co budować i tworzyć co kolwiek w tym mieście - skoro miasto z tego nie korzysta, MOSiR, Tramwaje Elbląskie, ZKM, ZBK, EPEC - tylko generują koszty sprzedać je sprywatyzować bo i po co one miastu. Niedługo się okaże, że prezydent nie ma czym zarządzać gdyż będzie to Miasto Prywatne.
okoniowaty (2022.01.24)
Musi mieć korzyść prywatną ze sprzedaży. Dozgonną wdzięczność.
(2022.01.24)

info

2  
  3
Mieszkańcy wymienionych miejscowości nie życzą sobie włączenia do Elbląga. Niech nikt, Kto nie jest mieszkańcem tych miejscowości za Nich nie decyduje.
(2022.01.24)

info

9  
  3
Wasze PZPRowskie geny daja znać cały czas, kto nie popiera polityki Wróbla ten jest zły i nie powinien sie wypowiadać, taka wasza demokracja. Można mieć zdanie takie jak wy lub siedzieć cicho UBekistan w czystej postaci.
(2022.01.24)
@Łomatko - A co maja zrobić z ta działka geniuszu? Tobie oddać za free? XD
(2022.01.24)
twoja głupota poraża, szkoda komentować
katon (2022.01.24)
Przejdż się na Modrzewinę.
mm263 (2022.01.24)