A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A co robią prezydenci w temacie 5500 m2 działki na Placu Konstytucji, ktorą sprzedano bez żadnego trybu osobie prywatnej wiele lat temu ? Jakie dzialania podejmuje prezydent Nowak, by łąka w środku miasta znalazła swoje właściwe przeznaczenie ?
@Ploterek - dlaczego dopiero teraz to fantastycznie ulokowany kawałek ziemi.
Najwyższa pora, by władze Elblaga przystapiły do dzialań zmierzających do powiekszenia granic miasta o Gronowo Górne, Przezmark, Wiktorowo i Kazimierzowo, Stagniewo, Stoboje, Karczowiska Górne. Rangóry Kamienicę Elbląską.
Pozwoli to na szybszy rozwoj miasta związany z Przekopem Mierzei.
@Ploterek - W takim razie miasto powinno mieć tylko UM i parking przednim bo tylko z tego korzysta. Po co budować i tworzyć co kolwiek w tym mieście - skoro miasto z tego nie korzysta, MOSiR, Tramwaje Elbląskie, ZKM, ZBK, EPEC - tylko generują koszty sprzedać je sprywatyzować bo i po co one miastu. Niedługo się okaże, że prezydent nie ma czym zarządzać gdyż będzie to Miasto Prywatne.
Musi mieć korzyść prywatną ze sprzedaży. Dozgonną wdzięczność.
Mieszkańcy wymienionych miejscowości nie życzą sobie włączenia do Elbląga. Niech nikt, Kto nie jest mieszkańcem tych miejscowości za Nich nie decyduje.
Wasze PZPRowskie geny daja znać cały czas, kto nie popiera polityki Wróbla ten jest zły i nie powinien sie wypowiadać, taka wasza demokracja. Można mieć zdanie takie jak wy lub siedzieć cicho UBekistan w czystej postaci.
@Łomatko - A co maja zrobić z ta działka geniuszu? Tobie oddać za free? XD
twoja głupota poraża, szkoda komentować
Przejdż się na Modrzewinę.