UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ostanio czytalem art. o Polskim Detroit. Art byl dosc tendencyjny z punktu widenia osoby, ktora rzyjechała ze stolicy. Pozniej wszedlem na wikipedie i z punktu widzenia np. oferty handlowej, te miasto bije nas na głowe. Takze polskim Detroit nie jest wcale Włocławek.