A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@okoniowaty - A Elbląg ma prezydenta? Chyba kiedyś.
@Ujnc - Długo nad tym myślałeś?Nie rób z siebie matoła.
@Ujnc - Marna ta prowokacja.
A kto ten syf robi??? Ludzie. Miej pretensje do okolicznych mieszkańców.
Gronowo korzysta z bliskości Elbląga w każdym aspekcie - usług, infrastruktury, transportu, zatrudnienia, itd a płaci niższe podatki - taką pijawką to każdy chciałby być. Gdyby nie to "dziadostwo"to Gronowo nawet by nie istniało. Tak więc naturalnie powinien zostać przyłączony dokladnie tak, jak dzieje się to w innych miastach.
Tam nie powinno się sprzątać, tam mieszkają brudasy, złodzieje i lumpy. Powinno się to odgrodzić wysokim płotem pod napięciem i nie wypuszczać tego syfu do ludzi.
Zazdrość. Trzeba było się uczyć a nie tylko narzekać.
@okoniowaty - Ok, wskaż mi chociaż trzy pomysły na zagospodarowanie tego terenu przez UM lub spółki miejskie. Zagospodarowanie w ten sposób, że działalność ma przynosić zysk dla miasta, a nie straty.
260 miliardów rozdała partia władzy przez 6 lat swojego kupowania społeczeństwa, jak wydaje się więcej niż zarabia to z kredytu nie da się żyć, dlatego jest tak wysoka inflacja. martwi mnie beztroska rozdających i brak myślenia perspektywicznego, tylko tu i teraz.
Krwawa wojna o dostęp do gruntów nad rzeką rozpoczęta. Po latach dowiemy się kto zgarnął miliony.