UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
no tak fajne miejsce ale jest, ,wizytówką, ,, ,zabytkiem, ,i nie można powiedzieć że nikt tam nie zagląda, no ale można powiedzieć że nikt tam nie sprząta od wielu lat. .. .. proponuję zorganizowanie wędrówki z przewodnikiem dla władz miasta po terenach zaniedbanych bo to są chyba tylko osoby które nie chodzą na spacery