Wybrany wątek opinii
Najwyższa pora, by władze Elblaga przystapiły do dzialań zmierzających do powiekszenia granic miasta o Gronowo Górne, Przezmark, Wiktorowo i Kazimierzowo, Stagniewo, Stoboje, Karczowiska Górne. Rangóry Kamienicę Elbląską.
Pozwoli to na szybszy rozwoj miasta związany z Przekopem Mierzei.
Do moderacji
Odpowiedz
8
12
Święta racja. Elbląg rozwija się poza swoimi granicami na kierunku wschód-zachod. Wystarczy popatrzeć ile rozmaitych firm ma lokalizację w Gronowie Grn i w Kazimierzowie. A są to firmy obliczone na mieszkańców Elbląga, nie na miejscowych. Nawet elbląskie liceum plastyczne ma siedzibę poza miastem w Gronowie. Kiedyś ktoś postawił na rozwój miasta w kierunku północnym i idzie to bardzo słabo. Mieszkańcy Gronowa Grn oraz Kazimierzowa (przynajmniej tego nr 1)powinni się liczyć, że z biegiem czasu będą mieszkali w granicach miasta Elbląga. Po prostu jest to logiczne.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
To oznaczaloby koniecznosc placenia wiekszych podatkow, stad GG jest poza granicami miasta i byc moze wlasnie tu jest pies pogrzebany, Firmy powstaja tam gdzie taniej.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Gronowo Górne nie chce być razem z elbląskim dziadostwem, jak przyłączą tą miejscowość do Elbląga to firmy tam działające-zwyczajnie padną.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1