UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Święta racja. Elbląg rozwija się poza swoimi granicami na kierunku wschód-zachod. Wystarczy popatrzeć ile rozmaitych firm ma lokalizację w Gronowie Grn i w Kazimierzowie. A są to firmy obliczone na mieszkańców Elbląga, nie na miejscowych. Nawet elbląskie liceum plastyczne ma siedzibę poza miastem w Gronowie. Kiedyś ktoś postawił na rozwój miasta w kierunku północnym i idzie to bardzo słabo. Mieszkańcy Gronowa Grn oraz Kazimierzowa (przynajmniej tego nr 1)powinni się liczyć, że z biegiem czasu będą mieszkali w granicach miasta Elbląga. Po prostu jest to logiczne.

BEZ ŚCIEM proszę