UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ostanio czytalem art. o Polskim Detroit. Art byl dosc tendencyjny z punktu widenia osoby, ktora rzyjechała ze stolicy. Pozniej wszedlem na wikipedie i z punktu widzenia np. oferty handlowej, te miasto bije nas na głowe. Takze polskim Detroit nie jest wcale Włocławek.