UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

gdy ruszy nasz Kanał Sueski czyli przekop, na rzeka Fiszewką powstaną terminale kontenerowe większe niż w Hamburgu, Elbląg zacznie się rozwijać na skalę niespotykaną w świecie niczym azjatyckie tygrysy gospodarcze, ludzie będą żyli w niesłychany dostatku, a wszystko to zasługa naszych władz państwowych, ludzi prawych i sprawiedliwych, chodzących do kościoła

Ujnc

Anuluj