UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gronowo Górne nie chce być razem z elbląskim dziadostwem, jak przyłączą tą miejscowość do Elbląga to firmy tam działające-zwyczajnie padną.
Gronowo Górne nie chce być razem z elbląskim dziadostwem, jak przyłączą tą miejscowość do Elbląga to firmy tam działające-zwyczajnie padną.