UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gronowo Górne nie chce być razem z elbląskim dziadostwem, jak przyłączą tą miejscowość do Elbląga to firmy tam działające-zwyczajnie padną.


Anuluj