UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kazimierzowo i Gronowo powinny zostać włączone jak najbardziej, tak powiększają się wszystkie miasta, zresztą Elbląg w nie tak dalekiej przeszłości tak samo wchłonął obszary na północny-wschód i jak widać sprzeciw mieszkańców tego nie zatrzymał. Koszalin i Słupsk ostro działają w tym temacie, wcześniej Zielona Góra powiększyła się o aż 20 tys. Ale u nas raczej nie ma co o tym myśleć, w Elblągu nic się nie da.

laskipaa

Anuluj