UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Święta racja. Elbląg rozwija się poza swoimi granicami na kierunku wschód-zachod. Wystarczy popatrzeć ile rozmaitych firm ma lokalizację w Gronowie Grn i w Kazimierzowie. A są to firmy obliczone na mieszkańców Elbląga, nie na miejscowych. Nawet elbląskie liceum plastyczne ma siedzibę poza miastem w Gronowie. Kiedyś ktoś postawił na rozwój miasta w kierunku północnym i idzie to bardzo słabo. Mieszkańcy Gronowa Grn oraz Kazimierzowa (przynajmniej tego nr 1)powinni się liczyć, że z biegiem czasu będą mieszkali w granicach miasta Elbląga. Po prostu jest to logiczne.
BEZ ŚCIEM proszę