UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
gdy ruszy nasz Kanał Sueski czyli przekop, na rzeka Fiszewką powstaną terminale kontenerowe większe niż w Hamburgu, Elbląg zacznie się rozwijać na skalę niespotykaną w świecie niczym azjatyckie tygrysy gospodarcze, ludzie będą żyli w niesłychany dostatku, a wszystko to zasługa naszych władz państwowych, ludzi prawych i sprawiedliwych, chodzących do kościoła
Ujnc