100
15.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wkleiłem odpowiedz tutaj z uwagi na fakt zablokowania mojej wypowiedzi przez Dawid Anne w inny artykule. Jak widzicie nie ma tutaj żadnych wulgaryzmów.
(2020.04.15)
Taki deal taki los
LosAmigos (2020.04.15)
Bezdomny i praca ?/ Ludzie, bez przesady. Karmią go, dają spać tak jest w Elblągu a on później idzie chlać !
Plebania na górce . (2020.04.15)
To co załoga gotowa do pracy ?! Chyba tak . Więc radny , interpelację proszę złożyć , i skończyć cyrk , pracownicy do pracy , radni też do pracy , wszyscy do roboty ,bo zrekavw nocniku się obudzimy ,bez grosza przy duszy. Konsensus !!!
Interpelacja Radnych!!! (2020.04.15)
Faktycznie wstyd na pierdoły jest , a za ciężką pracę ,dosyć szczególną ,specyficzną, kasy jak zwykle nie ma ,jeszcze niedawno tramwaje strajkowały , teraz korona strajkuje , a tu taki cyrk. Pracownicy Szacunek dla Was ,za Waszą ciężką pracę , życzę ,abyście się dogadali z władzami z jakąś korzyścią dla Was
:-) (2020.04.15)
@Interpelacja Radnych!!! - Załoga już wcześniej była gotowa do pracy, ale radnych to nie interesuje
(2020.04.15)
Co to za tytuł- brakuje chętnych do pracy? Jest to wielce krzywdzące dla pracowników, którzy poszli na ¹ zwolnienia, bo pewnie innego wyjścia nie mieli. Dlaczego, jak nauczyciele w czasie strajku, przebywali na zwolnieniach lekarskich, to portel nie pisał, że brakuje chętnych do pracy w szkole.
Jo (2020.04.16)

info

4  
  3
Moim zdaniem bezdomni powinni pracowac. Oni na wlasne zyczenie wybrali wygodne zycie.ja musze wynajac mieszkanie nikt mi nic nie daje.powinni wziac sie do roboty i koniec.
(2020.04.16)

info

5  
  0
Hahahahaha
(2020.04.16)
Bezdomni moga pracowac sa silni tylko chore panstwo kase marnuje. A kasy nie maja na dzieci chore tylko patologie niancza.chory kraj.do roboty ich pognac darmozjadow. A jak beda rozrabiac to do paki.kamienie niech nosza.
(2020.04.16)