UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To co załoga gotowa do pracy ?! Chyba tak . Więc radny , interpelację proszę złożyć , i skończyć cyrk , pracownicy do pracy , radni też do pracy , wszyscy do roboty ,bo zrekavw nocniku się obudzimy ,bez grosza przy duszy. Konsensus !!!

Interpelacja Radnych!!!

Anuluj