UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To co załoga gotowa do pracy ?! Chyba tak . Więc radny , interpelację proszę złożyć , i skończyć cyrk , pracownicy do pracy , radni też do pracy , wszyscy do roboty ,bo zrekavw nocniku się obudzimy ,bez grosza przy duszy. Konsensus !!!
Interpelacja Radnych!!!