UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Faktycznie wstyd na pierdoły jest , a za ciężką pracę ,dosyć szczególną ,specyficzną, kasy jak zwykle nie ma ,jeszcze niedawno tramwaje strajkowały , teraz korona strajkuje , a tu taki cyrk. Pracownicy Szacunek dla Was ,za Waszą ciężką pracę , życzę ,abyście się dogadali z władzami z jakąś korzyścią dla Was

:-)