UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bezdomni moga pracowac sa silni tylko chore panstwo kase marnuje. A kasy nie maja na dzieci chore tylko patologie niancza.chory kraj.do roboty ich pognac darmozjadow. A jak beda rozrabiac to do paki.kamienie niech nosza.