Wybrany wątek opinii
Bezdomny i praca ?/ Ludzie, bez przesady. Karmią go, dają spać tak jest w Elblągu a on później idzie chlać !
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Noclegownia to marnotrawienie kasy pracujacych. Do roboty bezdomnych niech zagnaja..2 braciszkow dostalo dzieki chlaniu mieszkanie i kase i co chca wynajmowac. Bo jeden drugiego sciagnal do babki.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1