Wybrany wątek opinii

Bezdomny i praca ?/ Ludzie, bez przesady. Karmią go, dają spać tak jest w Elblągu a on później idzie chlać !
Plebania na górce . (2020.04.15)
Noclegownia to marnotrawienie kasy pracujacych. Do roboty bezdomnych niech zagnaja..2 braciszkow dostalo dzieki chlaniu mieszkanie i kase i co chca wynajmowac. Bo jeden drugiego sciagnal do babki.
(2020.04.16)
Powrót do komentarzy