100
15.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Alkoholizm to sposob zycia kazdy jest kowalem zycia.do roboty zagnac.
(2020.04.16)
Zimny prysznic zrobic od razu wytrzezwialby hehehe.cackac sie jeszcze czego.
(2020.04.16)
Noclegownia to marnotrawienie kasy pracujacych. Do roboty bezdomnych niech zagnaja..2 braciszkow dostalo dzieki chlaniu mieszkanie i kase i co chca wynajmowac. Bo jeden drugiego sciagnal do babki.
(2020.04.16)
Urząd zabarykadował się, pozamykali drzwi, nawet od kurierów nie odbierają przesyłek tylko trzeba wrzucić je do skrzynki (kartonu). Ale ludziom mającym kontakt z bezdomnymi każą pracować w kombinezonach budowlanych (chyba na zmianę bo dali dwa a ludzi jest kilkunastu). Maseczki też powinni używać jeden po drugim bo dali dwie. O środkach odkażających nie wspomnę. CZEGOŚ TAKIEGO NIE WYMYŚLIŁBY KTOŚ KTO MA CHOĆ ODROBINĘ EMPATII DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA. Ale takie są obecne władze miasta, ZERO SZACUNKU DLA CZŁOWIEKA.
SET (2020.04.16)
przecież pogotowie socjalne ma wszystko. gdzie maseczki??? gdzie kombinezony brak zabezpieczeń??? taka jest rzeczywistość przygotowania........ przez nasze władze na koronowirusa? panie prezydencie dziękujemy.....
Gosc1 (2020.04.16)
przecież pogotowie socjalne ma wszystko. gdzie maseczki??? gdzie kombinezony brak zabezpieczeń??? taka jest rzeczywistość przygotowania........ przez nasze władze na koronowirusa? panie prezydencie dziękujemy.....
Gosc1 (2020.04.16)
W pi..e i na izbę! Mam nadzieję że pójdą po rozum do głowy i jej nie zlikwidują!
Johnny b (2020.04.16)

info

2  
  2
zero szacunku dla człowieka ale troska o swoją d... na pierwszym miejscu tak pracuje urzad miasta i wielki w od początku koronowirusa. zero dzialan.... zero zabezpieczenia mieszkańców myślenie tylko o sobie..
Gogus (2020.04.16)
A może Wróbel, Nowak, Missan i Czyżyk odwiedzą POGOTOWIE SOCJALNE w okresie pandemii, TYLKO ODWIEDZĄ, ale bez maseczek, rękawiczek i bez odkażania po wizycie, dopiero w domku umyć rączki. Zanim podejmie się GŁUPIE decyzje warto najpierw samemu wejść w rolę a nie zaczynać od zemst na pozostawionej sobie załodze POGOTOWIA. Ja na miejscu pracowników napisałbym wniosek do prokuratury o ściganie niedbań Właściciela w czasie pandemii.
włodaże warto spróbować (2020.04.16)

info

6  
  0
radzę wielebnemu prace w skrajnych warunkach bez żadnych zabezpieczeń...masek fartuchow. zapewne nie za choruje zatem. powodzenia.... na pogotowie socjalnym
Henek (2020.04.16)

info

4  
  1