UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wkleiłem odpowiedz tutaj z uwagi na fakt zablokowania mojej wypowiedzi przez Dawid Anne w inny artykule. Jak widzicie nie ma tutaj żadnych wulgaryzmów.


Anuluj