UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wkleiłem odpowiedz tutaj z uwagi na fakt zablokowania mojej wypowiedzi przez Dawid Anne w inny artykule. Jak widzicie nie ma tutaj żadnych wulgaryzmów.
Wkleiłem odpowiedz tutaj z uwagi na fakt zablokowania mojej wypowiedzi przez Dawid Anne w inny artykule. Jak widzicie nie ma tutaj żadnych wulgaryzmów.