Wybrany wątek opinii
To co załoga gotowa do pracy ?! Chyba tak . Więc radny , interpelację proszę złożyć , i skończyć cyrk , pracownicy do pracy , radni też do pracy , wszyscy do roboty ,bo zrekavw nocniku się obudzimy ,bez grosza przy duszy.
Konsensus !!!
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
@Interpelacja Radnych!!! - Załoga już wcześniej była gotowa do pracy, ale radnych to nie interesuje
Do moderacji
Odpowiedz
3
1