Wybrany wątek opinii

To co załoga gotowa do pracy ?! Chyba tak . Więc radny , interpelację proszę złożyć , i skończyć cyrk , pracownicy do pracy , radni też do pracy , wszyscy do roboty ,bo zrekavw nocniku się obudzimy ,bez grosza przy duszy. Konsensus !!!
Interpelacja Radnych!!! (2020.04.15)
@Interpelacja Radnych!!! - Załoga już wcześniej była gotowa do pracy, ale radnych to nie interesuje
(2020.04.15)
Powrót do komentarzy