UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co to za tytuł- brakuje chętnych do pracy? Jest to wielce krzywdzące dla pracowników, którzy poszli na ¹ zwolnienia, bo pewnie innego wyjścia nie mieli. Dlaczego, jak nauczyciele w czasie strajku, przebywali na zwolnieniach lekarskich, to portel nie pisał, że brakuje chętnych do pracy w szkole.
Jo