UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bezdomny i praca ?/ Ludzie, bez przesady. Karmią go, dają spać tak jest w Elblągu a on później idzie chlać !
Plebania na górce .
Bezdomny i praca ?/ Ludzie, bez przesady. Karmią go, dają spać tak jest w Elblągu a on później idzie chlać !
Plebania na górce .