UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co to za tytuł- brakuje chętnych do pracy? Jest to wielce krzywdzące dla pracowników, którzy poszli na ¹ zwolnienia, bo pewnie innego wyjścia nie mieli. Dlaczego, jak nauczyciele w czasie strajku, przebywali na zwolnieniach lekarskich, to portel nie pisał, że brakuje chętnych do pracy w szkole.

Jo

Anuluj