UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Faktycznie wstyd na pierdoły jest , a za ciężką pracę ,dosyć szczególną ,specyficzną, kasy jak zwykle nie ma ,jeszcze niedawno tramwaje strajkowały , teraz korona strajkuje , a tu taki cyrk. Pracownicy Szacunek dla Was ,za Waszą ciężką pracę , życzę ,abyście się dogadali z władzami z jakąś korzyścią dla Was

:-)

Anuluj