UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To co załoga gotowa do pracy ?! Chyba tak . Więc radny , interpelację proszę złożyć , i skończyć cyrk , pracownicy do pracy , radni też do pracy , wszyscy do roboty ,bo zrekavw nocniku się obudzimy ,bez grosza przy duszy. Konsensus !!!
Interpelacja Radnych!!!