UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem bezdomni powinni pracowac. Oni na wlasne zyczenie wybrali wygodne zycie.ja musze wynajac mieszkanie nikt mi nic nie daje.powinni wziac sie do roboty i koniec.


Anuluj