UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem bezdomni powinni pracowac. Oni na wlasne zyczenie wybrali wygodne zycie.ja musze wynajac mieszkanie nikt mi nic nie daje.powinni wziac sie do roboty i koniec.
Moim zdaniem bezdomni powinni pracowac. Oni na wlasne zyczenie wybrali wygodne zycie.ja musze wynajac mieszkanie nikt mi nic nie daje.powinni wziac sie do roboty i koniec.