Wybrany wątek opinii

10 milionów na plac zabaw na Dolince mają, a na utrzymanie takiego miejsca brak pieniędzy? Pracownicy poszli na zwolnienie z powodu niedoinwestowania tej placówki!!!!!
to_ja_i _ona (2020.04.15)
Faktycznie wstyd na pierdoły jest , a za ciężką pracę ,dosyć szczególną ,specyficzną, kasy jak zwykle nie ma ,jeszcze niedawno tramwaje strajkowały , teraz korona strajkuje , a tu taki cyrk. Pracownicy Szacunek dla Was ,za Waszą ciężką pracę , życzę ,abyście się dogadali z władzami z jakąś korzyścią dla Was
:-) (2020.04.15)
@to_ja_i _ona - 10 milionów to na otwarcie. Potem trzeba utrzymać, konserwować, robić imprezy dla 250 osób. Kolejne miliony w dolinkę a du. .y w basenie w gorące dni nie umoczysz.
lobotnik (2020.04.16)
Powrót do komentarzy