115
22.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wam czerwonym nigdy nic nie pasuje. Starzy, zgorzkniali, pleca 3 po 3. To wam tylko zostalo.
(2020.01.22)
ogrom zniszczeń na zdjęciach widać. .. po cholerę tak kretyński pomysł zaświtał kaczopsujom???
gryt (2020.01.22)
Są połączenia kolejowe i jest S7, każde ministerstwo ma swój budżet i realizuje swoje plany, Min. Infrastruktury i PKP zajmują się koleją i drogami a Przekopem Min. GMiŻŚ, więc nie wiem o co ci chodzi.
(2020.01.22)
Nic nie zaleje, bo w Zalewie jest cieśnina Pilawska i nie ma tam śluz i jakoś nie Zalewa niczego poza tym jak cofka jest. To niby co ci zaleje. W kółko tylko jakieś brednie tu wypisują co niektórzy.
(2020.01.22)
To i tak dużo mniej niż Stadion Narodowy który kosztował ponad 2 miliardy, a ze stadionem w Gdańsku to ze 2 razy mniej. :D
(2020.01.22)
Przekop dopomoże portowi i właścicielom jachtów.
(2020.01.22)
Ha ha ha dobre, Władimir to najpierw niech wybuduje oczyszczalnie ścieków, Już miał budować delfinarium, a wcześniej wielkie kasyna, potem chciał zrobić rezerwat na Mierzei, a teraz chce wielkich portów, tylko że 2/3 Obwodu to strefy ograniczonego dostępu ze względów wojskowych, już widzę, te tłumy, co będą ciągnąć do Rosji jachtami i latać z karteczkami. Ciekawe też niby po co mieliby tam wozić przeładunki skoro w Polsce jest stefa Schengen, nie trzeba załatwiać papierów na granicy i nie ma ceł, bo na terenie całej UE jest unia celna i strefa wolnego handlu, No i w Polsce jest o niebo więcej atrakcji.
(2020.01.22)
Ty Złoty melon piszesz takie brednie ze nie chce się nawet komentować jesteś źle nastawiony do obecnej władzy śmierdzi mi tu Kodem lub P O cyrk i żenada
(2020.01.22)
Porzucone konstrukcje to pamiętam z czasów PO, UW i KLD. Zrujnowane fabryki, cukrownie, stocznie, kopalnie, huty zakłady naprawcze taboru kolejowego itp. Jak PO dojedzie do władzy pewnie znowu tak będzie, bo im nigdy nic się nie opłaca, a wszystko trzeba sprzedać Niemcom i potem im wszystko się opłaca.
(2020.01.22)
Czytam te komentarze i stwierdzam że naprawdę Elbląg to rezerwat czerwonoskorych pustoglowcow. Narzekają narzekają i Olsztynowi i Gdańskowi du... y dają. Ku.... a to jedyna szansa na ocalenie od upadku tego pięknego regionu. Tylko wymienię władze na energicznych młodych ludzi a nie Pijaka i lewaka
Nad jarem (2020.01.22)

info

8  
  2